*שם 
*מייל 
*טלפון 
נושא הפנייה 
הערות 
077-7123303   שלח
דף הבית >>פרופיל
 
 
 
 
פרופיל

הקמת אתר אינטרנט איננה מסתכמת בבנייתו ועיצובו של אתר. למעשה, שלב הבנייה והעיצוב הינם השלבים הראשונים והקצרים בתהליך ההצטרפות לגלקסיית האינטרנט האין סופית עתירת העולמות. אין בכוונתי לגרוע מחשיבותם של בניית האתר ועיצובו אולם מייד עם סיומם תיווכח כי לפניך עוד דרך ארוכה לגמוע, רצופת מהמורות, קשיים ועשייה רבה. על מנת שאתר האינטרנט אותו בנית ינסוק לגבהים ויגע בפסגה, עליך להשקיע בו שעות רבות של עבודה אינטנסיבית. עולם האינטרנט הינו מיקרו קוסמוס של החברה בה אנו חיים. אין סוף לפיתויים, אין קצה נראה לעין של אפשרויות ובחברה כמו בחברה ישנם חזקים, חלשים ורבים הנמצאים בטווח.

 

 

חברת סקופ אתרים נוסדה בשנת 2005 במטרה לסייע לך החדש/חלש לנסוק מעלה, לבינוני לשאוף ליותר ולגדול והחזק להישאר מגלומן. אתה ודאי שואל את עצמך כיצד אנו עושים זאת? התשובות לכך פשוטות אך התהליך מורכב. אבל תרשה לי לומר כי זו כבר לא הבעיה שלך, מהרגע בו העברת לידינו את ההגה אנו ננווט את האתר שלך לפינות בגלקסיה אליהן רק חלמת להגיע.

 

שנים של עבודה קשה, למידה ומחקר הכשירו אותנו להתמודד בכבוד וגבורה עם אתגרים רבים ברשת האינטרנט. למדנו שהדבר הנחוץ ביותר ללקוחותינו וללקוחות פוטנציאלים הינו הצורך בגורם אחד שיכוון, יתקן, יקדם ויתחזק עבורם את אתר האינטרנט בו השקיעו את מיטב כספם.עליהם לסמוך על אותו גורם שכן הם מפקידים בידיו נכס יקר בו הם רואים אמצעי לקידום עסקיהם ובצדק.

 

ודאי למדת מבעוד מועד, במידה ולא אז לבטח גילית בשלב מאוחר יותר, שברגע שאתר נולד הוא אינו לבד. בכל התחומים ברשת קיימת תחרות מסוימת אל מול אתרים העוסקים באותו התחום. המחסור בידע, כלים מקצועיים וניסיון יוצר באופן טבעי חוסר אונים ובלבול רב. מה קודם? איך עושים? מה נכון לעשות ומה לא? לכל אלה פעמים רבות אין תשובות חד משמעיות ואם לא די בכך גם חוסר הזמן (יש לי עסק לנהל פה) לא משחק לטובתך.

 

אנו בסקופ אתרים מתמחים במתן פתרונות כוללים ברשת האינטרנט. הבנה והיכרות עם רזי רשת האינטרנט ומקצועיות רבה הן התשתית לפעילותנו המוצלחת.  החל מהקמת אתרי תדמית, עיצובם ואחסונם, דרך כתיבת תוכן לאתרים וקידום אתרים (SEO) וכלה באחזקת האתר על מנת שתוכל להתפנות לעסקיך. השירותים ניתנים ביחד ולחוד, כעסקאות חבילה או באופן פרטני. אנו נתאים עבורך ויחד איתך את השירות המתאים ביותר לצרכיך ותקציבך.

 

תפנה אלינו, אנו בטוחים שלא תצטער... מינימום תרוויח עוד חבר.

 

לשרותך,

צוות ScoopSites.

 
 
צור קשר
*שם 
*מייל 
*טלפון 
077-7123303   שלח