*שם 
*מייל 
*טלפון 
נושא הפנייה 
הערות 
077-7123303   שלח
דף הבית >>שיווק במנועי חיפוש
 
 
 
 
שיווק במנועי חיפוש

שיווק במנועי חיפוש (SEM) מתחלק לכמה תחומים. המוכרים והנפוצים ביותר הינם קידום אתרים אורגני (SEO) וקידום ממומן (PPC).

 

קידום אתרים אורגני הינה שיטה שיישומה מביא לעלייה בדרוג  האתר במילות מפתח נבחרות. פועל יוצא של העלייה בדרוג מוביל יותר גולשים אל האתר וכבעל עסק גולש הוא לקוח פוטנציאלי. קידום אתרים אורגני הינו תולדה של צורך בעקבות התפתחות המרחב הוירטואלי והפיכת מנוע החיפוש של גוגל לשם נרדף לחיפוש מידע ברשת האינטרנט. המצאות במילות מפתח וצירופים שונים במקום גבוהה משמעה הגעה לקהל לקוחות רחב ובהכרח הגדלת מספר העסקאות הפוטנציאליות.

 

בסקופסייטס אנו מתמחים בקידום אתרים אורגני, עם זאת אנו לא עוצרים רק בהבאת הגולשים לאתרך. בתחילת התהליך אנו נסייע בידך להתאים את אתרך לגולש וצרכיו. המפתח הוא לטפס בתוצאות אך גם להוביל את הגולש היישר למה שחיפש.

 

קידום אתרים ממומן מבוסס על תשלום עבור "קליק" (קליק משמעו לחיצה על מודעת פרסומת שלך אשר מופיעה בתוצאות החיפוש על פי מילות מפתח בהן בחרתה). למשל: אם הינך דייג ומעוניין למכור דגים תפרסם מודעה אודות דגיך הטריים מדי בוקר כולל משלוח עד בית הלקוח. תוכל לבחור במילות מפתח בהן תופיע המודעה למשל: דגי ים טריים, דגים טריים, דג לחריימה וכדומה. מי שיחפש בגוגל את אחד הצירופים יגיע למודעה שפרסמת. החכמה בקידום ממומן -  להגיע לקהל היעד הנדרש במינימום עלות. בזה אנו מומחים – אופטימיזציה לקמפיין ממומן.

 

מלאו את טופס יצירת הקשר בצד ימין וניצור עמכם קשר לתאום פגישה חינם, בה ננתח את הצרכים שלכם!

 
 
צור קשר
*שם 
*מייל 
*טלפון 
077-7123303   שלח