*שם 
*מייל 
*טלפון 
נושא הפנייה 
הערות 
077-7123303   שלח
דף הבית >>מידע מקצועי >>גוגל כרום עם כל התוספות
 
 
 
 
גוגל כרום עם כל התוספות

 

גוגל כרום אחד עם כל התוספות

עד לפני מספר שנים כולנו הכרנו את חברת גוגל בעיקר בזכות מנוע החיפוש האיכותי שסייע לנו למצוא את מבוקשנו ברשת האינטרנט הענפה ושירות הדואר האלקטרוני – Gmail שנתן לנו את כל מה שהיינו זקוקים לו בשירותי הדואר האלקטרוני בחינם.

בשנת 2008, חברת גוגל החליטה לצעוד קדימה אל עבר שוק התוכנות והשיקה לעולם את דפדפן האינטרנט Google Chromeאשר המשיך באסטרטגיה של גוגל – מהיר, יעיל ובעיקר בחינם. מלבד יתרונות בסיסיים אלו, גוגל מאפשרת לנו להוסיף לדפדפן כמעט כל פונקציה שנרצה באמצעות ספריית תוספים עשירה ומגוונת שהופכת אותו לדפדפן הנפוץ בעולם כיום.

 

תוספים לדפדפן – מה זה בעצם אומר?

רבים מאתנו משתמשים בעיקר בפונקציות הבסיסיות של דפדפן גוגל כרום המאפשרות לנו לגלוש באינטרנט, לצפות בהיסטוריית הגלישה שלנו או אפילו לשמור כמה אתרים אהודים ברשימת המועדפים ולחזור אליהם בכל רגע נתון.

אבל, מאחורי הדפדפן עומדת לה ספריית תוספים מרשימה שמאפשר לנו להוריד ולהתקין פונקציות חדשות לדפדפן על פי רצוננו ובחינם. כך לדוגמה נוכל להוסיף לדפדפן אפשרות של מעקב אחר דיאטה שתציג לפנינו התראות אודות פעילות גופנית וארוחות בזמן שאנחנו גולשים ותגרום לנו לקום מהספה.

 

תוספים מומלצים בעבור גוגל כרום

רשימת התוספים של דפדפן גוגל כרום היא אינסופית ולמעשה היא מתעדכנת בכמה עשרות תוספים חדשים מדי יום. כדי לעשות קצת סדר, החלטנו להמליץ לכם על כמה תוספי חובה שיהפכו את הדפדפן שלכם למכונת אינטרנט משומנת ויעילה במיוחד.

 

Addonate

התוסף הראשון שאנחנו רוצים להציג יהפוך את הדפדפן שלכם לכלי חברתי ויעיל במיוחד שיסייע לכם לתרום לסביבה ולעשות מעשה טוב בזמן שאתם גולשים.

תוסף Addonate יאפשר לכם להיות שותפים בהליך של גיוס תרומות לעמותות על ידי כך שיחליף את הפרסומות המוכרות לכם מאתרי האינטרנט בפרסומות של מפרסמים ישראלים בכל פעם שתגלשו באינטרנט והפרסומות יוצגו לפניכם (באופן זהה לפרסומות רגילות).

התוסף עצמו יצבור כספים בעבור העמותה שבחרתם ובסיום השנה כל הכסף שנצבר יועבר ישירות לעמותה. כך אתם גולשים ותורמים בעת ובעונה אחת מבלי להניד עפעף. 

צילום מסך מתוך אתר התוסף

 

התראות פייסבוק מכל מקום

הרשת החברתית של פייסבוק היא מזמן הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם ורבים מאתנו מבלים בה שעות במקביל לאתרים אחרים. התוסף הבא יאפשר לכם להוסיף תצוגה קטנה ופשוטה של התראות הפייסבוק שלכם בסמוך לשורת הדפדפן מבלי שתצטרכו לקפוץ חזרה לאתר בכל פעם.

תוסף Facebook NotificationSimple, מאפשר לכם למעשה לחבר את הדפדפן אל חשבון הפייסבוק שלכם ולהישאר מעודכנים בכל הנעשה ברשת החברתית בכל רגע נתון, גם אם אתם גולשים בכמה וכמה אתרים אחרים במקביל או נמצאים בעבודה.

תצלום מסך מתוך עמוד התוסף בספריית התוספים

 

 

המתרגם האישי שלכם

גלשתם לאתר בשפה לא מוכרת ונדרשתם להתחיל ולתרגם כל חלק בנפרד? התוסף הבא יסייע לכם לטפל בבעיה בקלות ובמהירות. תוסף Google Translate יסייע לכם לתרגם את כל העמוד בו אתם נמצאים בלחיצת כפתור אחת.

התקנת התוסף עצמה מאפשרת לכם להוסיף כפתור תרגום לשורת הכלים בדפדפן והקלקה עליה תשלח את העמוד כולו לשירות התרגום החינמי של חברת גוגל. התוצאה היא אתר אינטרנט זהה לחלוטין לאתר שראיתם מבחינה ויזואלית, אך הפעם הוא מופיע בשפה שלכם.

תצלום מסך להמחשה מתוך עמוד התוסף בספריית האפליקציות

 

מישהו זוכר את הסיסמה שלי?

אם אתם מעוניינים דווקא שהדפדפן שלכם יסייע לכם לזכור את כל מאות או אלפי הסיסמאות האישיות שלכם התוסף הבא הוא בשבילכם. תוסף Last Pass מאפשר לכם לשמור באופן אוטומטי כל סיסמה, לכל אתר בקלות ובמהירות ולמעשה יהיה עליכם לזכור רק סיסמה אחת שהיא סיסמת ההתחברות שלכם לשירות עצמו.

הסיסמאות שלכם ישמרו בשרתים מאובטחים של חברת Last Pass, כך שלאיש (כולל צוות העובדים בחברה) אין גישה לסיסמאות האישיות שלכם.

תצלום מסך להמחשה מתוך עמוד התוסף בספריית האפליקציות

 

דפדפן גוגל כרום, לדעת רבים, הוא הדפדפן המהיר והאיכותי ביותר הקיים כיום בשוק הדפדפנים העולמי. בנוסף לרמת הביצועים הגבוהה שלו, עולם התוספים העשיר מאפשר לו להיות יעיל, מהיר ויציב ובמקביל לספק לנו כל פונקציה נוספת שאי פעם חלמנו עליה.

***

 
 
צור קשר
*שם 
*מייל 
*טלפון 
077-7123303   שלח