*שם 
*מייל 
*טלפון 
נושא הפנייה 
הערות 
077-7123303   שלח
דף הבית >>שירותינו >>כתיבת תוכן וקופירייטינג
 
 
 
 
כתיבת תוכן וקופירייטינג

 

אתר טוב עומד על שלושה דברים: (1) קופירייטינג תוכן קליט וענייני – כתיבה שיווקית. (2) מיקום ופיזור תכנים מדויק ודינאמי – ניהול נכון של התוכן. (3) קידום תכני האתר, מילים וצירופים מקדמים במנועי החיפוש - כתיבה תוכן מקדמת. 

 

איך אנחנו יכולים לעזור לך?

הדינאמיות המאפיינת את המדיה המקוונת לא מותירה לך רגע מנוח, בעולם בו קמים אלפי אתרי אינטרנט מדי יום אין מקום לעצירות צריך כל הזמן ליצור, לחדש ולהוביל ... מומחי סקופ אתרים יקדמו את אתר האינטרנט שלך למקומות אשר עושים את ההבדל בין "עוד אתר" לאתר משפיע ומוביל. באמצעותנו אתר האינטרנט שלך יהיה מעניין יותר, אמין יותר ומרשים בהרבה ממתחריך! 
מומחי סקופ אתרים גאים להציג: שירותים שיש רבים כמותם, אולם אין שני לנו בהם: 

1. ניהול תוכן - צוות סקופ אתרים מתמחה בניהול תוכן עבור אתרים החל משלב הקמתם ובזמן תפעולם בשוטף. אנו ניצור עבורכם סביבת משתמש התואמת את צרכיכם, מטרותיכם וקהל היעד שלכם. מנהלי התוכן שלנו בקיאים בכל רזי הרשת הנחוצים לניהול מתקדם ויצירתי של אתר האינטרנט שלכם. בנוסף נשמח לספק לכם מערכת ניהול תוכן מתקדמת ואיכותית. הסוד - ידידותית לשימוש גם לאלה שהמחשב עבורם הוא לא יותר מקופסא מרעישה. 

2. כתיבה מקדמת – קידום במנועי חיפוש תלוי ומושפע מגורמים רבים ומגוונים, צוות סקופ אתרים יודע כיצד לבטל חולשות ולהעצים נקודות חוזקה על מנת לקדם את אתרך באופן שוטף ובהתמדה במעלה תוצאות החיפוש האורגניות, במנועי החיפוש השונים. 

3. כתיבה שיווקית - "המילים הן ווים לתלות עליהם רעיונות" (הנרי וורד ביצ'ר). אתה יכול לסמוך על כך שאנו נבטא פתגם זה באופן הטוב ביותר. מומחי סקופ אתרים עוסקים שנים רבות בכתיבת תוכן שיווקי. אנו הולכים לישון עם רעיונות, חולמים אותם, משכימים איתם, מעבדים אותם, כותבים ומפרסמים עבורכם תוכן אשר יעורר בליבותיכם גאווה וימצב את אתרכם בשורה הראשונה עם האתרים המובילים ברשת. מה אתר טוב חייב להכיל כדי שיקדם את מטרותיך ושאיפותיך?

  • תוכן קליט וענייני – כתיבה שיווקית
  • מיקום ופיזור תכנים מדויק ודינאמי – ניהול תוכן
  • טעינת תוכן, מילים וצירופים מקדמים (מנועי חיפוש) - כתיבה מקדמת

 

כתיבת תוכן היא המומחיות שלנו.

סקופ אתרים רואה בך שותף לדרך, מומחי סקופ אתרים יובילו וינחו אותך ברמה האישית בכל פסע ושעל לאורכה. מקצועיות היא נר לרגלינו ופשרה על פחות מהטוב ביותר אינה מצויה בלקסיקון מושגינו. 
תאם איתנו פגישה עיוורת... את השאר כבר נכתוב בהמשך! 

 

 

שלכם עם עם הרבה אהבה בין השורות, 

צוות סקופ אתרים

 

כתיבת תוכן שיווקי 
כתיבת מאמרים בתחומי פעילותך 
קופירייטינג - רעיונאות

 
 
צור קשר
*שם 
*מייל 
*טלפון 
077-7123303   שלח