*שם 
*מייל 
*טלפון 
נושא הפנייה 
הערות 
077-7123303   שלח
דף הבית >>מידע מקצועי >>שיווק באינטרנט
 
 
 
 
שיווק באינטרנט

 

שיווק אתרים באינטרנט  

 

רשת האינטרנט משמשת אמצעי מדיה מוביל בתחום יחסי הציבור בעולם החדש. שיווק באינטרנט הינו תחום המשלב יכולות הן בתחום הטכנולוגי והן ביכולת ליישם יחסי ציבור מסורתיים.

 

תכליתה של פעילות השיווק באינטרנט פשוטה וברורה: הגדלת כמות הכניסות לאתר (Traffic). לביצוע שיווק באינטרנט אשר יגדיל את הכניסות לאתר דרכים רבות ומגוונות עליהם מייד אפרט. אולם ראשית חשוב להבהיר, כי תהליך שיווק והקמת אתר/עסק באינטרנט בדומה להקמת עסק פיזי כרוך בעבודה מרובה ומתמשכת. גם כאן בעולם הווירטואלי אין פתרונות קסם, אולם במידה ויתבצעו פעולות ביעילות ובתזמון מדויק עמלכם יישא פרי.

 

היכן מתחילים?

שיווק באינטרנט הינו תחום עצום מימדים וקצרה יריעה זו (בלשון המעטה) מלטפל בכל תחומיו. השלב ממנו נתחיל הינו סיום בניית האתר ו"חשיפתו" לציבור הגולשים ברשת. כעת משהעלנו את האתר אנו מצפים ומדמיינים כיצד שטף של גולשים מציף את האתר. אם כך, הרשו לי להעיר אתכם מחלום נפלא זה. אמנם באמצעות האינטרנט אנו מגדילים את קהל הלקוחות הפוטנציאלים שלנו הודות לפוטנציאל הטמון בחשיפה הרחבה, אך כמונו אתרים רבים אשר עוסקים באותו התחום ומתחרים על אותה המשבצת. הגשמת חלום שטף הגולשים באתר יהפוך למציאות בתנאי שנבצע מספר פעולות.

 

מה בחינם ומה בתשלום?

שיווק באינטרנט משלב פעילויות הכרוכות בתשלום עם פעילויות אותן ניתן לבצע חינם.

 

 

פעילויות בתשלום:

1.             תשלום עבור הקלקות על מודעת פרסומת שפרסמת. שירות זה ניתן ע"י מספר ספקים בראשם  גוגל  Adwords Pay Per Click - PPC

2.             באנרים על סוגיהם.

3.             תכניות שותפים (affiliation programs) - תשלום עבור תוצאות, אתר שותף מפרסם שירות/מוצר שאתה משווק תמורת עמלה על ביצוע עסקה שהגיע דרכו.

4.             הוספת האתר לאינדקסים מקודמים.  

5.             שירות קידום אתרים מקצועי  - Search EngineOptimization - SEO

6.             שיווק במנועי חיפוש - שילוב בין 1ו-5. Search Engine Marketing - SEM

7.             שיווק באמצעות סרטון וידאו מקצועי.

 

 

פעילויות חינם:

1.            קידום אתרים עצמאי.

2.            פרסום כתבות באתרי תוכן "חינמים".

3.            הוספת הודעות לבלוגים ופורומים.

4.            שיווק ויראלי דרך מיילים (ראה חוק הספאם) ו/או באמצעות קהילות ורשתות חברתיות .

5.            ניוזלטר למאגר לקוחות רשום.

6.            שיווק באמצעות וידאו.

 

שיטות אלה ונוספות מהוות בסיס לשיווק באינטרנט אשר תכליתן הגדלת תנועת הגולשים לאתר וכפועל יוצא גידול בהכנסות. לכל אתר/עסק שיטות שיווק באינטרנט התואמות את צרכיו ותחום פעילותו. על מנת לבחון את מידת הפעילות (אינטנסיביות) והיקף המשאבים (זמן וכסף) הנדרשים על מנת לבצע שיווק אפקטיבי ויעיל באינטרנט, עליך לחקור את תחום פעילותך ולבחון את השחקנים המרכזיים בהם אתה מתחרה. תוצאות הבדיקה בשילוב תחום עיסוקך יסייעו בידיך להחליט אילו כלי שיווק באינטרנט יספקו את התוצאות הטובות ביותר במונחים של זמן, יחס ההמרה (כניסות : עסקאות) וכמובן הכנסות. פעילות זו ודומות יתבצעו באופן הטוב ביותר על ידי מומחה קידום אתרים.

צוות סקופ אתרים מתמחה במתן שירותי שיווק באינטרנט תוך שימוש והתאמת כלים לכל אתר, מטרה או תקציב. אנו נשמח לנהל עבורך את השיווק באינטרנט בהתאם לצרכיך וביחס עלות תועלת אופטימאלי. צור עמנו קשר לקבלת ייעוץ או הצעת מחיר.

 
 
צור קשר
*שם 
*מייל 
*טלפון 
077-7123303   שלח