*שם 
*מייל 
*טלפון 
נושא הפנייה 
הערות 
077-7123303   שלח
דף הבית >>מידע מקצועי >>אתרים סלולריים - מי צריך את זה?
 
 
 
 
אתרים סלולריים - מי צריך את זה?

 

על השאלה שבכותרת ניתן לענות במילה אחת פשוטה - כולם! אך אם נרצה להרחיב מעט יותר, נסביר מהו בדיוק אתר סלולרי ומדוע הוא יכול לתרום כה רבות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד. בכתבה זו נפרט אודות תחום הולך ומתפתח זה, אשר משלב בהצלחה בין שני העולמות שכבשו אותנו בסערה בעשור האחרון - האינטרנט והעולם הסלולרי.

 

מה זה אתר סלולרי?

 

אתרים סלולריים הם פופולאריים מאוד בעולם ובשנה האחרונה הם תפסו תאוצה גם בישראל. מכיוון שכיום, אנשים רבים גולשים באינטרנט באמצעות הטלפון הסלולרי החכם שלהם (כדוגמת האייפון), יש חשיבות רבה לנראות של אתרי אינטרנט בטלפון הסלולרי. חלק ניכר מאתרי האינטרנט הרגילים, פשוט לא מתאימים לטלפונים סלולריים ולכן הם צריכים לעבור "התאמה" מבחינת העיצוב, התוכן והרזולוציה. אתר אינטרנט שלא מותאם לטלפון סלולרי, ייראה הרבה פחות טוב על גבי המכשיר ועלול להבריח את הגולשים. וכאשר גולשים יתחילו לברוח מאתר האינטרנט של העסק שלכם (מכיוון שהם הגיעו אליו באמצעות הטלפון שלהם), אתם תפסידו לקוחות פוטנציאלים שיכולים להגדיל את הרווחים של העסק. לכן, יש חשיבות רבה להתאמה של אתר האינטרנט לסלולרי ובמילים אחרות – להקמת אתר סלולרי. אז בין אם יש לכם אתר העוסק במשלוחי פרחים, אתר של מכללה המציעה לימודי מנהל עסקים, אתר המתמחה בשידוכים והכרויות אקדמאים או למעשה כל סוג של אתר הרוצה לצבור לקוחות, כדאי מאוד שיהיה לכם גם אתר סלולרי מושקע. התשובה לשאלה מי צריך אתר סלולרי היא אם כן ברורה - כל עסק שיש לו אתר אינטרנט ורוצה להגדיל את מעגל הלקוחות שלו!

 

כיצד מקימים אתר סלולרי?

 

על מנת להקים אתר סלולרי מושקע ואיכותי, יש לפנות לחברה המתמחה בכך. בניגוד לאתרים רגילים, אותם ניתן להקים לבד כמעט בחינם, הקמה של אתר סלולרי דורשת מומחיות. מכיוון שתחום זה הינו חדש יחסית בישראל, אין יותר מדי חברות המתמחות בכך, ורצוי מאוד לעבוד עם חברה הבקיאה בתחום. אתר סלולרי איכותי צריך להיות מותאם באופן מושלם לכמה שיותר סוגים של טלפונים סלולריים חכמים, הן מבחינת העיצוב (הצבע, הפונטים, הגדלים וכו') והן מבחינת התכנים. ישנם אתרי אינטרנט אשר מוסבים באופן מלא לאתרים סלולריים (כאשר התוכן אינו משתנה אלא בעיקר העיצוב), וישנם אתרים סלולריים אשר נבנים מחדש במיוחד עבור המדיום הסלולרי. חשוaב להבין כי אתר סלולרי הוא אתר אינטרנט לכל דבר, אשר תפקידו הוא בין היתר, לתת מידע אודות העסק שלכם (או הבלוג שלכם) וכמובן גם לשווק, לפרסם ולקדם את העסק. רוב האתרים הסלולריים מהווים כלים שיווקיים לכל דבר, ולכן יש להקפיד הקפדה יתרה על התוכן המופיע בהם וכמובן גם על העיצוב. מומלץ להתייעץ עם אנשי תוכן ומעצבי אתרים בטרם יוצאים לדרך.

לסיכום, אתר סלולרי איכותי יכול לשדרג את העסק שלכם, להגדיל את כמות הלקוחות וכתוצאה מכך גם את הרווחים. בתקופה בו כמעט לכולם יש לפחות טלפון סלולרי חכם אחד, אתרים סלולריים הפכו לחשובים במיוחד ונראה שהם רק ילכו ויתרבו בשנים הקרובות. אם אתם רוצים להשאיר את המתחרים שלכם מאחור, כדאי לכם להקדים אותם ולפעול בהקדם להקמת אתר סלולרי עבור העסק שלכם!

 
 
צור קשר
*שם 
*מייל 
*טלפון 
077-7123303   שלח